Etimesgut-Beko-servisi

Etimesgut Beko Servisi Her Nerede Olursanız Olun Sizinle!

Etimesgut Beko servisi 2004 yılından beri;

Sektördeki öncü firmalardan biri olmanın gururunu yaşayan Etimesgut Etimesgut Beko Servisi, 16 araçlık filosu, uzman teknik kadrosu, güler yüzlü çağrı merkezi ile en iyi ve kaliteli hizmeti kısa zaman dilimi içerisinde adresinize getiriyor. Beyaz eşyalarınızın arızalarına çözüm bulan ve bakımlarını yapan Etimesgut Beko servisi, ayrıca meydana gelebilecek problemler hakkında sizleri uyararak büyük sorunların önüne geçmektedir.

Etimesgut Beko servis danışmanları en kısa sürede adresinize gelerek beyaz eşyalarınızın sorunlarını yerinde çözerler. Sizlere sorunsuz ve yüksek verimle çalışan ürünler sunarlar.

Etimesgut Beko Beyaz Eşya Servisi ile Kalıcı Kalite

 


Etimesgut Beko Servisi olarak hizmet verdiğimiz semtler

Etimesgut semtlerine Beko Beyaz Eşya Klima ve Kombi Teknik Servis hizmetleri sunmaktayız.

Garanti Kapsamı: Firmamız yapılan işe ve aksesuar yedek parça değişimine koşulsuz şartsız 1 yıl garanti sağlamaktadır. Bu süreç içerisinde cihazınızda aynı şikayeti veya sorunu yaşadığınız takdirde ücretsiz servis hizmeti alabilirsiniz.

Etimesgut Beko servisleri arasında deneyimi ve kalitesi ile adından söz ettiren Etimesgut Beko Servisi, garantili hizmetlerini 7/24 sizinle buluşturuyor.

Sahip olduğunuz tüm beyaz eşya modelleri için ihtiyaçlarınız doğrultusunda güvenlik esaslarından ödün vermeden hizmet veren Etimesgut Beko beyaz eşya servisi; montaj bakım arıza ile ilgili kaliteli çözümler sunarken sizleri uzun ömürlü cihazların sahibi yapıyor, tamir işlemini kalıcı sonuçlar sağlayacak şekilde gerçekleştirerek ömürlük kullanımlarınıza ön ayak oluyor. Etimesgut Beko servis ekibimizden merak ettiğiniz her konu hakkında bilgi alabilirsiniz.