Beyaz Eşya Servisi

Beko Beyaz Eşya Servisi profesyonel bakım arıza hizmetleri.

2004 yılından itibaren beyaz eşyalarınız için dünya standartlarında çözümler sunan Ankara Beko Teknik Servisi ekibimiz cihazların kullanım ömrünü uzun kılar, verim açısından sağlamış olduğu etkinlik ve teknik gereksinimler doğrultusunda yağmış olduğu konumlandırma ile eşyalarınızın daha az enerji tüketerek çalışmasını sağlar.

  • Buzdolabı

  • Çamaşır Makinesi

  • Bulaşık Makinesi

  • Kurutma Makinesi

  • Ankastre Ürünler

Kombi Servisi

Beko kombi teknik servisi.

bosch-kombi-servisi

beko-kombi-servisi

Ankarada bosch kombi teknik servis hizmeti sunan firmamız tecrübeli ekipleri ve orjinal yedek parça donanımı ile sizlere her daim ilk önceliği kaliteli hizmet sunmayı amaç edinmiş ve müşteri güvenini kazanmayı prensip edinmiş uzun yıllar hizmet veren bir firmadır.

Ankaranın 6 bölgesinde hizmet sunan Beko kombi teknik servisi Ankara’nın her mahalle ve semtinde aynı gün bosch kombi servisi hizmeti sunmaktayız.Beko marka kombilerinizde oluşan tüm arıza durumlarında bizlere güvenebilirsiniz.

Arıza onarım uygulamalarımızın tümü alanında uzman olan ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Uzman ekibimiz kısa sürede adresinizde yer alarak arızayı tespit etmekte sizleri bilgilendirerek işlemleri onaylarsanız uygulamaları yerinde yapmaktadır.

Yaptığımız çalışmaların arkasında durarak sizlere arıza onarımlarında değiştirdiğimiz ya da tamir ettiğimiz parçalar için servis ve işçiliği de katarak 1 yıl kadar garanti sunuyoruz. 

Klima Servisi

Beko klima teknik servisi.

Beko Klima Teknik Servisi 15 yılın vermiş olduğu tecrübe ve güven ile klima servis hizmeti sunmaktayız. Klimanızda oluşmuş arızalar ekibimiz tarafından  tespit edilerek tarafınıza rapor edilir ve optimum klima arıza çözümü sunulur.

Tecrübeli ve uzman ekibimiz ile sizlere klimanız için en hızlı çözüm sunmaktayız.

Müşterimizin onayı ile ekiplerimiz parça değişimi gerekmediği durumlarda örneğin gaz basılması tamir işlemini uygular, parça değişimi gerekliyse , parçayı stoklarımızdan, stoklarımızda bulunmadığı durumda ise klima yedek parça tedarikcilerimizden temin ederek değişim gerçekleştirir. Parça değişimlerinde değişen parça için 1 yıl garanti verilmektedir.

bosch-klima-servisi

beko-klima-servisi

Küçük Ev Aletleri

Beko elektrikli süpürge bakım onarım ve teknik servis.

elektrikli-supurge-servisi

elektrikli-supurge-servisi

Elektrik Süpürgelerinizin bakım, onarım, arıza tespit gibi her türlü servis hizmetini gerçekleştiren servisimiz size iyi hizmeti en uygun ödeme alternatifleri ve en ucuz fiyatlarla sağlayarak ev ekonominize de destek oluyor.

Beko elektrikli süpürgelerinin teknik altyapısı hakkında bilgi sahibi ve tecrübeli bir şekilde elektrik süpürgesi tamiri, bakımı, onarımı gibi her türlü hizmetlerinde en iyiyi en hızlı şekilde sunarak zaman kaybı yaşamanızı engelliyor.

Çağrı Merkezini günün her saati haftanın her günü arayabilir, konu ile ilgili bilgi sahibi çağrı merkezi yetkililerimize durumu bildirip alanında uzman ve bosch elektrik süpürge servisi konusunda profesyonel hizmet sunan teknik personelimizden destek alabilirsiniz.